Radovan GUARDO Haluška

Fotenie portrétov mimo svadobný deň - Maják, Rakúsko

Napísal(a)

Svadobné portréty mimo svadobný deň Maják

Portrétne fotenie mimo svadobný deň si plánuje čoraz viac novomanželských párov. Je to trend ? je to dobre ? alebo je to zbytočné plýtvanie dňom "voľna" 

Ak ste pár ktorý uvažuje či stráviť deň navyše s fotografom kôli svadobným portrétom, tak Vám gratulujem a jednoznačne kričím DOTOHO :) 

Má to viacero výhod, tak teda poďme si ich vymenovať.

1. v konkrétny svadobný deň získate o 1 až 3 hodiny viac času na všetky ostatné záležitosti, čo Vám jednoznačne uvoľní stres faktor, svadba bude mať pre Vás kľudnejší charakter a viac budete vnímať ľudí a atmosféru okolo.

2. spoznáte sa ešte viac s fotografom a to opäť len dopomôže k uvolnenejšej a lepšej atmosfére v svadobný deň.

3. tým že nie ste limitivaní presným časovým úsekom po ktorom sa musíte vrátiť do svadobného kolotoča v ten deň a nečaká na Vás stovka ľudí, na portrétoch ste uvolnení a vznikaju ďalšie a ďalšie krásne fotografie.

4. spravidla vo výsledku dostávate viac portrétnych fotografií od fotografa, ako keby sa fotilo len hodinku až dve, a to ešte pod stresom v svadobný deň.

5. môžete si vybrať počasie, teda deň a hodinu v ktorú sa bude fotiť. Väčšinou po dohode s fotografom, on Vám odporučí kedy je ten najvhodnejší čas a svetlo pre fotenie svadobných portrétov.

6. dostanete sa na miesta, kde by ste sa v svadobný deň nedostali. Či to už budú naše Tatry, alebo Rakúsky maják, alebo ľubovoľné Vaše naj miesto vzdialené od svadobnej hostiny viac ako 30minut.

  

Pripájam fotografie z jedného takého portrétneho fotenia mimo svadobný deň, smer Rakúsky maják.

Bol to celodenný výlet, a všetci sme si ho poriadne užili, posúďte sami.

Viac fotografií si môžete pozrieť v mojej galérii svadobných fotografií

2 svadobne fotenie

3 portretne fotenie

4 mimo svadobny den

6 fotenie portretov

7 portrety rakusko

8 portrety pandorf

9 pandorf

10 pandorf v nedelu

11 portrety pri majaku

12 fotky pri majaku majak

14 zapad slnka majak rakusko

15 fotenie svadby

16 fotograf martin

17 portrety v rakusku

majak v rakusku

Ale aby som bol spravodlivý, uvediem aj jednu nevýhodu, ak sa to nevýhodou dá nazvať, a to je obetovať jeden deň naviac. Uznajte ale, ak máte získať týchto 6 krásnych benefitov, je to zanedbateľné mínus.

Nakoniec si z krásnych fotografií a spomienok môžete dať spraviť obraz na plátne, alebo krásnu knihu.

Viac fotografií si môžete pozrieť v mojej galérii svadobných fotografií

Naposledy zmenené utorok, 15. február 2022 20:48
Radovan GUARDO Haluška

Potrebujete poradiť v témach ako sú svadba, rodinné fotenie, stužková, oznamka a iné ? neváhajte ma nezáväzne kontaktovať a prediskutujeme všetko čo by vás zaujímalo : guardo@guardo.eu, Teším sa na našu spoluprácu.

www.guardo.eu | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.