Radovan GUARDO Haluška

Fotograf - svadba - Martin + SR

Napísal(a)

Svadobný fotograf - Martin a okolie

Aj Vám sa stalo že  ste zadali do googlu : Svadobný fotograf Martin  a  Vo výsledkoch našlo Martina z Košíc, Martinu z Kremnice, Martina z Brezna, ale Vy predsa chcete svadobného fotografa z mesta Martin! nezúfajte, poradím Vám ako na to.

 

Áno, sú to tri čarovné slovíčka ktoré zadáva väčšina budúcich neviest do vyhľadávača. Niekedy je s tým ale patália, a google Vám vyhľadá v lepšom prípade Martina z Martina, ale vo väčšine prípadov Vám vyhodí fotografov z celého slovenska, ktorí sa volajú Martin, ale s Martinom ako mestom nemajú nič spoločné.

Ako na to ?

Pomoc je veľmi jednoduchá, existuje viacero svadobných portálov kde sa fotografi registrujú podľa miesta bydliska, a tam ich máte pekne vypísaných aj s profilmi, fotografiami a linkami na weby. jedným z najznámejších je svadobný portál MojaSvadba.sk 

alebo druhý variant je referencia od kamarátky, ktorá bola spokojná so svojim fotografom, a vie Vám posunúť kontakt. Potom si stačí pozrieť jeho tvorbu či vyhovuje a ak ano, nasleduje dopytovanie o voľný termín.

 

Je to síce menšia prekážka ktomu, aby si snúbenecký pár našiel priamočiaro svojho svadobného fotografa z Martina, ale o to väčšia radosť to je, keď sa podarí. Či už na Vašej strane, alebo mojej, keďže ja Martin z Martina nie som, ale Radovan z Martina.

Samozrejme pôsobím po celom území SR. V dnešnej dobe už nie je výnimkou, ale vítanou realitou, keď si svadobčania môžu naplánovať svadobné portrétne fotenie mimo svadobný deň, kedy je oveľa menej stresov a portréty si užjú naplno.

v galériách si môžete pozrieť fotografie z celého Slovenska a kúsok aj z Rakúska.

Viac fotografií si môžete pozrieť v mojej galérii svadobných fotografií

1 svadba fotograf martin

2 svadba fotograf martin

3 svadobny fotograf martin

4 svadobny fotograf martin zilina

5 svadobny fotograf z martina ziliny

6 svadobny fotograf z martina zilina

7 svadobny fotograf martin zilina

8 fotograf na svadbu martin

9 svadobny fotorgaf svadba zilina martin

Viac fotografií si môžete pozrieť v mojej galérii svadobných fotografií

Naposledy zmenené utorok, 15. február 2022 16:04
Radovan GUARDO Haluška

Potrebujete poradiť v témach ako sú svadba, rodinné fotenie, stužková, oznamka a iné ? neváhajte ma nezáväzne kontaktovať a prediskutujeme všetko čo by vás zaujímalo : guardo@guardo.eu, Teším sa na našu spoluprácu.

www.guardo.eu | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Viac z tejto kategórie: Múzeum slovenskej dediny - Martin »