fotenie psov - Čo si priniesť na fotografovanie psa v prírode?

Autor
Ohodnoťte článok
(4 hlasov)
fotenie psa fotografovanie psov fotenie psa fotografovanie psov fotenie psa fotografovanie psov

Čo si priniesť na fotografovanie psa v prírode?

Fotografovanie psa alebo iného domáceho miláčika je krásna udalosť, a preto je vhodné, ak to dovoľuje povaha psa, využiť nejakú rekvizitu pri fotení. Niekedy je to obľúbená hračka, inokedy krásny štrikovaný šál alebo príroda sama.

Využiť môžeme konár, popadané lístie, peň stromu alebo rybník. Je to na Vás. Fotografie psa s jeho majiteľom sú nádherné, tak isto veľmi milé zábery sú psy a deti na spoločnej fotke. Keď sa takýto obraz na veľkom plátne zavesí do chodby alebo obývačky, je to prekrásne.

Určite si nezabudnite zobrať vôdzku. Dobre poslúži aj sladká odmena a obľúbená hračka, aby psík ochotnejšie poslúchal. Samozrejme, potrebná je aj dobrá nálada, hodinka času a úsmev.

V prípade fotenia aj iných členov rodiny so psom je vhodné zladiť sa aj v oblečení. Dôležité sú nielen farby, ale aj vzory. Najmä v lete je vhodné obliecť sa do neutrálnejších farieb ako sú modrá a biela, vtedy na fotografii krásne vynikne Vaše zvieratko. Samozrejme aj ostatné farby sú vítané. Nie je dobré, aby mal ocino oblečené pásikavé čierno-červené tričko, mamina bodkovanú blúzku, dievčatko ružové šatočky a chlapček zelené tričko s osemfarebným obrázkom raketoplánu vo vesmíre. Dôležitý je súlad farieb na fotke, vtedy pôsobí výborným dojmom na každého, kto sa na ňu pozrie.

fotenie psa - fotogaléria

fotenie psov foto psa buldocek 4

fotenie psov foto psa prachovka 5

fotenie psov foto psa dvaja 6

 

fotogaléria psov

anti estrogens online best abortion pills online

Prečítané 1108 krát

Napíšte komentár

Polia označené hviezdičkou sú povinné údaje (*). HTML kód nie je povolený.