fotenie psov - Interiér a exteriér pri fotografovaní psa

Autor
Ohodnoťte článok
(4 hlasov)
fotografovanie psov fotografovanie psov fotografovanie psov

 

Interiér a exteriér pri fotografovaní psa

 

Pes a exteriér idú k sebe ako káva a mlieko, žirafa a dlhý krk či lúka a púpava. Za exteriér považujeme priestor, ktorý nie je pod strechou. Prostredie Vašej záhrady, kde sa pes môže vyšantiť, je miesto, ktoré dobre pozná. Tak isto aj prechádzka do lesa či k neďalekej lúke alebo jazeru. Psi milujú pohyb, a tak je prirodzené, že keď sa dostanú na otvorený priestor, sú plní elánu a lietajú okolo nás.

Fotenie psa v interiéri prebieha najmä v zime, pri nepriaznivom počasí alebo ako doplnok k exteriérovým fotografiám. Taktiež pri rodinných portrétoch so psom v obývačke alebo len kvôli pekným fotografiám z interiéru.

Interiér je menej preferovaný pri fotení psov, no pre iných domácich miláčikov, najmä mačky, je toto prostredie ideálne. Cítia sa bezpečne a fotografovanie je bezproblémové. Niekedy prebieha fotenie mačiek aj v exteriéri, hlavne ak ide o mačku, pre ktorú je pohyb po vonku prirodzený a prespáva na Vašom dvore či záhrade. Ostatní domáci miláčikovia sa fotia tam, kde je pre nich prirodzené a pokojné prostredie alebo kde to podmienky dovolia.

So psami je to jednoduchšie v tom, že sú „doma“ v akomkoľvek prostredí, hravo sa prispôsobia a spolupracujú. Fotenie mačiek je zaujímavá výzva, pretože ako dobre vieme, „mačka je Váš pán“, a tak ona si robí čo chce a chodí kde chce a ako chce, ak zrovna nespí alebo neobeduje.

Fotenie mačiek sa dá skombinovať s fotením psa, ak sú od jedného majiteľa a sú na seba zvyknutí, a tak vznikajú prenádherné fotografie.

 

fotky so psom - fotogaléria

fotenie psa 1

fotenie psa 2

fotenie psa 3

fotenie psa - fotogaléria

Prečítané 1376 krát

Napíšte komentár

Polia označené hviezdičkou sú povinné údaje (*). HTML kód nie je povolený.