fotenie psov - fotenie domácich miláčikov - začíname

Autor
Ohodnoťte článok
(5 hlasov)
fotenie domácich miláčikov fotenie domácich miláčikov fotenie domácich miláčikov

Fotenie psov a domácich miláčikov

 

Je horúce leto, deti majú prázdniny, psy a mačky vylihujú v tieni terasy a Vy ste sa iste neraz zamýšľali, čo tým malým výmyselníkom navrhnúť, ako spestriť  (pre nás nekonečne dlhé, pre nich neskutočne krátke ) letné prázdniny. Dám Vám tip - rodinné fotografovanie so psom, fotenie rodiny s domácim miláčikom, jednoducho výlet formou zážitkového fotenia spojený s malým piknikom.

 

Spríjemnite si výlet s fotografom, ktorý zachytí Vaše vzácne chvíle plné radosti a pohybu, ako aj krásne rodinné portréty. Samozrejme, domáci miláčikovia ako psy, mačky, korytnačky, zajačiky  alebo kone nesmú chýbať.  Fotografie, ktoré budú rozprávať príbeh a vyžarovať krásne emócie, dostanete v tlačenej forme na prémiovom fotopapieri. Obraz na plátno celej rodinky alebo kalendár z Vášho fotodňa sa budú vynímať v predsieni či obývacej miestnosti. Tak isto nádherná fotokniha plná tých najkrajších fotiek pripravená k nahliadnutiu pre Vašu návštevu, aby Vás hrdo reprezentovala.

 

Darujte si zážitkové fotenie. Vaša rodina, domáci miláčikovia a Vy na radostných fotografiách, ktoré Vám vytvoria spomienky na  tento nezabudnuteľný deň. Nezáleží na tom či to bude výlet na hory, k jazeru, rybníku, na piknik v parku alebo na lúke, či u Vás na záhradke. Je na Vás, čo si vyberiete. Bude to súhra radosti, pozitívnej energie a krásnych spomienkových portrétnych fotografií. 

fotenie domácich miláčikov - fotogaléria 

 fotenie psov foto psa 1

fotenie psov foto psa 2

fotenie psov foto psa 3

 fotenie psov - fotogaléria

 

 

Prečítané 1987 krát

Napíšte komentár

Polia označené hviezdičkou sú povinné údaje (*). HTML kód nie je povolený.